Ugdymas(is) tvarumui. Šakaliukai savaime atranda kelią į Žemės išlikimą. Vaiko knyga

Formatas:

Aktualizuojant ugdymo integralumo principą kiekvienoje temoje pateikiamos papildomos užduotys, susijusios su tvarumu, taip pat ugdančios tokias ikimokyklinio amžiaus vaikų pasiekimų sritis, kaip skaičiavimas ir matavimas, rašytinė kalba. Papildomomis užduotimis siekiama suformuoti tikslius kiekvieno skaičiaus vaizdinius iki 10; nustatyti skaičiaus vietą eilėje; sieti daiktų grupes ir skaitmenis ir pan. Pateikiama vaizdžių užduočių, skatinančių lyginti, grupuoti, rikiuoti ir skaičiuoti įvairius objektus; sudaryti įvairias sekas; įvardyti plokštumos formas: skritulys, kvadratas, trikampis ir stačiakampis.  Vaikai skatinami domėtis abėcėlės raidėmis. Daug dėmesio skiriama akies ir rankos koordinacijos lavinimui.