Senojo Vilniaus skoniai

Senojo Vilniaus skoniai
Autoriai
Leidykla
Kalba:
lietuvių
Formatas:
EPUB
Metai:
2023
ISBN
9786090708194
6.90€

Kiekis

-
+

Vilnius – tai miestas, kurį kiekvienas gali atrasti vis iš naujo. Sostinė visada buvo ne tik inovacijų centras, bet ir metropolis, iš kurio plačiame regione sklido naujos idėjos. Neatskiriama daugiakultūrio Vilniaus dalis – gastronominė kultūra.

700-ojo sostinės gimtadienio proga autorių komanda – Rimvydas Laužikas, Antanas Astrauskas, Aleksandras Belyj ir Tomas Rimydis – kviečia Jus mėgautis Vilniaus istorijomis ir skoniu patiekalų, pasigamintų pagal autentiškus knygoje pateikiamus receptus.

Knyga, kurią laikote rankose, kiek primena restauratoriaus darbą, kai, pašalinus naujausius dažų sluoksnius, randami ankstesni, be galo įdomūs istoriniai sluoksniai. Taip sluoksnis po sluoksnio atidengiamas bendras istorinis Vilniaus veidas.


Premijos ir nominacijos

Knyga „Senojo Vilniaus skoniai“ pateko tarp 10 nominuotų geriausių negrožinės literatūros knygų „Metų knygos rinkimuose 2023“. 


2024 metais knyga „Senojo Vilniaus skoniai“ tapo Vilniaus klubo premijos laureate. 

Vilniaus klubo premiją įsteigė Vilniaus klubas, konkursą organizuoja Lietuvos leidėjų asociacija. Konkurso tikslas – kasmet įvertinti per praėjusius dvejus kalendorinius metus išleistas knygas apie Vilniaus miestą, kurios skatina pažinti Lietuvos sostinę, populiarina Vilniaus miesto istoriją, tradicijas, savitumą per knygą kaip miesto vizitinę kortelę, ugdo vilniečių ir svečių smalsumą ir pagarbą Lietuvos sostinei, bei išrinkti ir paskelbti premijos laureatą.


-------------

„Vilniaus universitetas visiems“ – tai Vilniaus universiteto leidyklos mokslo sklaidos knygų serija, skirta plačiam skaitytojų ratui. Universiteto mokslininkai, ekspertai, savo srities profesionalai rašo aktualiomis temomis apie įvairias gyvenimo sritis: politiką, išskirtines asmenybes, sveikatą, augintinius. Šios serijos knygos parašytos lengvu stiliumi ir tai jas daro patrauklias ne tik akademinei visuomenei, bet ir visai plačiajai visuomenei, vyresniųjų klasių moksleiviams, studentams, visiems, pasigendantiems išsamių, mokslu ir faktais grįstų žinių įvairiomis temomis. 

Visos serijos knygos: https://www.knygynas.vu.lt/serija-vu-visiems


Komentarai

Parašyti komentarą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis