Visuomenės sveikatos katedrai 100 metų

Knygoje aptariama Visuomenės sveikatos katedros raida nuo 1922 iki 2022 metų, supažindinama su strateginėmis mokslinės ir akademinės veiklos kryptimis, prisidedančiomis prie šiuolaikinės visuomenės sveikatos problemų valdymo. Dabartinis katedros kolektyvas pristato Visuomenės sveikatos katedroje tęsiamas ir plėtojamas naujas mokslinių tyrimų bei praktinės veiklos sritis. Leidinys supažindina su visuomenės sveikatos studentų mokslinės veiklos tinklo Medicinos fakultete ištakomis, dabartiniais pasiekimais ir ateities perspektyvomis, aptariama Lietuvos higienistų ir epidemiologų sąjungos bei Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio kraštų higienistų ir epidemiologų veikla, kurios formavimosi įkvėpimas ir lopšys buvo Visuomenės sveikatos katedra. Jubiliejinį leidinį pagyvina absolventų atsiliepimai ir įsimintinų įvykių nuotraukos.