Vilma Žydžiūnaitė

Slaugytoja ir medicinos felčerė (Kauno medicinos mokykla), diplomuota slaugytoja (Kauno medicinos akademija), edukologijos magistrė (VDU), edukologijos mokslų daktarė, atlikusi habilitacijos procedūrą (KTU), slaugos magistrė (Blekingės technologijos institutas, Švedija), biomedicinos mokslų srities, slaugos mokslo krypties daktarė (Tamperės universitetas, Suomija). Per 200 įvairaus pobūdžio mokslo ir studijų leidinių autorė ar bendraautorė. Šiuo metu yra VDU Švietimo akademijos profesorė ir Edukologijos tyrimų instituto vyriausioji mokslo darbuotoja, Klaipėdos valstybinės kolegijos Slaugos katedros profesorė, Socialinio tyrėjo mokyklos vadovė, Šv. Ignaco Lojolos kolegijos studijų ir mokslo vadovė. Turi socialinių tyrimų ir kokybinių tyrimų metodologijos dėstymo studentams dvidešimties metų patirtį.


Plačiau
e-knyga
Tirti pagal grindžiamąją teoriją. Mokymo(si) knyga
Tai pirmasis ir kol kas vienintelis leidinys lietuvių kalba apie grindžiamosios teorijos (Grounded Theory) metodologiją: jos esminius principus ir praktinį įgyvendinimą. Knygoje aštuoni mokslininkai nuosekliai dalijasi savo patirtimi ir moko, kaip atlikti grindžiamosios teorijos tyrimus pagal ..
Tirti pagal grindžiamąją teoriją. Mokymo(si) knyga
Tai pirmasis ir kol kas vienintelis leidinys lietuvių kalba apie grindžiamosios teorijos (Grounded Theory) metodologiją: jos esminius principus ir praktinį įgyvendinimą. Knygoje aštuoni mokslininkai nuosekliai dalijasi savo patirtimi ir moko, kaip atlikti grindžiamosios teorijos tyrimus pagal tris p..
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)